» » Неймовірний тюнінг, або як перетворити звичайний автомобіль в предмет розкоші

Неймовірний тюнінг, або як перетворити звичайний автомобіль в предмет розкоші

Шанувальникам розкоші зовсім необов’язково купувати дорогий серійний автомобіль. Сучасні технології дозволяють за допомогою капіталовкладень здійснити модернізацію практично будь-якої машини так, щоб вона стала надійнішою і соліднішою за будь-якого лімузина.Можна любити свій автомобіль. Можна купити розкішний автомобіль. А можна, як виявляється, любити свій автомобіль і при цьому зробити з нього розкішний. Безумовно, що не власноруч, а за допомогою майстрів з компанії KLASSEN Car Design Technology. Хто ж ці хлопці, і чим вони займаються? До недавнього часу про KLASSEN було відомо тільки у вузьких колах автолюбителів, а сьогодні продукція Етіго підприємства популярна серед цінителів справжнього ексклюзиву.


Неймовірний тюнінг, або як перетворити звичайний автомобіль в предмет розкоші


Займається компанія професійною модернізацією автомобілів від провідних світових виробників. Варто відразу зазначити, що у випадку з KLASSEN мова йде не просто про тюнінг, а про глибоку модернізацію авто. Ступінь глибини при цьому визначається лише бажанням власника авто і товщиною його гаманця. Саме компанія KLASSEN спеціалізується на напрямку, відомому як VIP Luxus Exclusiv Business Van.


Неймовірний тюнінг, або як перетворити звичайний автомобіль в предмет розкоші


Фургони, позашляховики, лімузини і інші автомобілі в руках майстрів стають розкішнішими і “виростають” в довжину. Так-так, KLASSEN робить машину довшою і повністю змінює інтер’єр салону. Компанія може встановлювати додаткове обладнання, наприклад, екрани, висувний бар, сейф, автоматизований портсигар, морозильну камеру та багато іншого.


Неймовірний тюнінг, або як перетворити звичайний автомобіль в предмет розкоші


Виконуватися модернізація може за кількома напрямками, одним з яких є «офіс на колесах». Займаються в KLASSEN і персональними проектами. Крім цього, інженери компанії можуть здійснити інтеграцію всіляких розумних систем, встановити інформаційно-розважальний центр, точку доступу в інтернет через Wi-Fi і забезпечити синхронізацію систем автомобіля зі смартфонами на базі операційних систем iOS і Android.


Читайте также

Самые «странные ПДД» в разных странах мира
Привычные нам правила дорожного движения, в разных странах содержат различные пункты. Некоторые из них рядового украинца могут не только смутить, но и ввести в настоящее недоумение.Как выяснилось, правила ...
Volvo S60, V60 Polestar получат 4-цилиндровый двигатель
Volvo S60 и V60 Polestar будут продаваться в гораздо большем колличестве стран, чем ранее.
В Украине стартовали продажи кроссовера Lexus NX 200t с турбодвигателем
С 21 марта 2016 года в модельной линейке Lexus в Украине официально представлен полноприводный кроссовер премиум-класса Lexus NX 200t.
В Украину хлынули дешевые автомобили из Крыма
На авторынках Херсонской области фиксируют многочисленное появление автомобилей с крымской регистрацией.Таким способом жители оккупированного Крымского полуострова пытаются спасти свои машины от конфискации ...
Как уберечь авто от угона: 4 «золотых» правила
Нередко к угону автотранспортных средств приводит легкомыслие владельцев.Об этом говорят правоохранители и дают советы, как избежать «исчезновения» автомобиля.1. Оставляя автомобиль, не поленитесь проверить, плотно ли закрыты все двери и окна.