» » Тюнінг ВАЗ 2107 по-українськи

Тюнінг ВАЗ 2107 по-українськи

Українці часто модифікують останню задньопривідну модель ВАЗ.


Здебільшого переробки торкаються двигуна та інтер’єру. Це зумовлено тим, що у автомобіля недостатньо потужності та комфорту, пише Gazeta.ua.


Автомобіль випускали з 1982 по 2012 роки. А у Єгипті збірку проводили до 2014 року.


«Сімка» — це покращена версія автомобіля ВАЗ 2105. На експорт її відправляли під назвами Lada Nova, Lada Riva, Lada 1500.


У СРСР сьому модель Жигулів називали «радянським мерседесом», оскільки ця модель була найкомфортніша та найдорожча у лінійці ВАЗ. Проте цього комфорту нині недостатньо. Тому ВАЗоводи встановлюють сидіння від іномарок та кермові колеса різних фірм.


По кузову рідко бувають кардинальні зміни. Зазвичай власник обмежуються простими пластиковими обвісами, іншими дзеркалами та дверними євроручками.


ВАЗ 2107 випускали із різними двигунами, були й інжекторні. Сьогодні ж часто власники ставлять двигуни від новіших моделей. Наприклад 16-клапанні двигуни від Lada Priora. Також є екземпляри з двигунами від BMW.


Також часто з «сімок» роблять «турбо-тази» — на серійні двигуни встановлюють турбіни. Іноді з таких авто витягують 300 к. с. Крім цього, автомобілісти міняють коробку передач.


Нагадаємо, Автомобілі Lada в Україні користуються популярністю та легко піддаються переробкам. Постійні суперечки про те, чи 2-дверний кращий за 4-дверний варіант, стимулюють власників цих авто до тюнінгу і відстоювати свою точку зору.


Тюнінг ВАЗ 2107 по-українськи


Тюнінг ВАЗ 2107 по-українськи

Читайте также

Как водители «скручивают пробег» перед продажей авто
Ушлые продавцы бьют собственные рекорды, «омолаживая авто» больше чем на 518 тыс км. Неоднократно уже…...
В Сети появилось впечатляющее видео спасения ребенка из-под колес авто в Витебске (видео)
В интернете появилось впечатляющее видео, на котором белорусский милиционер спасает ребенка из-под колес автомобиля, закрыв…...
Какие автомобили выбирают себе пенсионеры
Польские пенсионеры с удовольствием садятся за руль Subaru WRX STI. Как известно, европейские власти выплачивают пенсионерам…...
Серійний міський автобус РАФ-251
У 1955 році було налагоджено випуск автобусів власної розробки. Новий автобус РАФ-251 базувався на шасі…...
Сколько тратят на автомобили в Администрации Президента
Каков автопарк Администрации Президента? На этот вопрос в АП не отвечают. А вот какие суммы…...