» » Новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва «Барс-8»

Новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва «Барс-8»

Бронеавтомобіль вітчизняного виробництва «Барс-8» має більш місткий кузов і підвищену вантажопідйомність. Корпус цієї бронемашини зварний, виготовлений зі сталевих броньових листів, розташованих під кутом. Фронтальна частина автомобіля, зокрема моторний відсік, забезпечує захист від кулі 7,62 мм при пострілі впритул.


«Барс-8» може рухатись на проколотих шинах і має куленепробивне скло та підігрів. Броня забезпечує 4-й ступінь захисту за українськими стандартами та вищий за 6-й — за європейськими. На машину, що розроблена на основі пікапа Dodge Ram, встановлюється турбодизельний двигун американського виробництва Cummins об’ємом 6,7 л і потужністю 385 к.с.


Бронеавтомобіль отримав колісну формулу 4х4. Максимальна швидкість «Барс-8» — 110 км/год. Він здатний долати підйоми в 600 і бічні ухили в 20–400. Автомобіль легко проїжджає броди завглибшки до 76 см, а завдяки великому кліренсу в 280 мм може рухатися глибокою колією.


Читайте также

В Украине ожидается обвал цен на иномарки
После снижения акцизов б/у иномарки в Украине могут подешеветь на 23-30%. В частности, сегодня б/у...
Всюдихід ЗіЛ ПКУ-1 на пневмо-гусеницях
Всюдихід-амфібія, снігоболотохід, створений Віталієм Грачовим в 1965 році – унікальний прототип всюдихода з рушієм на...
Порівняння бронеавтомобілів “Барс-8” і “Варта-2”
Два найзагадковіші українські бронеавтомобілі – «Барс-8» і «Варта-2». Ні, вони зовсім не секретні. Їх показують...
Водій розкішного авто з номером “ВР” став “героєм паркування”
Пішоходи вимушені були або обходити машину по проїжджій частині, або протискуватися між авто і стінкою...
Патрульные полицейские разочаровались в Toyota Prius
Украинским полицейским обещают обновить автомобильный парк. Глава Нацполиции Украины Хатия Деконоидзе сообщает о том, что...