» » Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford

Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford

ДІРБОРН, штат Мічиган, 3 лютого 2017 р. — Демонструючи найвищі на сьогодні показники потужності серед усіх двигунів EcoBoost, цілком новий Ford GT поєднує продуктивність з аеродинамічними характеристиками й передовою активною динамічною системою, що дозволяє йому досягнути швидкості 348 км/год і завоювати звання найшвидшого автомобіля Ford в історії.
[/i] Завдяки повністю активним динамічним системам цілком новий Ford GT досягає максимальної швидкості 348 км/год (216 миль/год) — найвищого показника серед усіх автомобілів Ford на сьогодні.
[/i] Серйозна потужність двигуна на одиницю маси в поєднанні з найсучаснішою у своєму сегменті системою активної підвіски дозволяє Ford GT обігнати конкурентів з кращими показниками часу проходження кола.
[/i] Повністю активні динамічні системи забезпечують оптимальну притискну силу, опір і стабілізацію автомобіля на будь-якій швидкості, завдяки чому він стає ще швидшим і безпечнішим для водіїв будь-якої кваліфікації.
Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford

Ford GT
Ford GT вшановує своє славне минуле, пов’язане з перегонами, і створює автомобіль, оптимізований для досягнення найвищих результатів на треку. У 2016 р., під час випробувань на етапі розробки, Ford GT перевершив показники автомобілів McLaren 675LT і Ferrari 458 Speciale на канадському треку Calabogie Motorsports Park.
Усі авто підготували до заїзду — замінили робочі рідини, встановили нові шини й оптимально налаштували підвіски. За кермо кожного сідав той самий професійний водій, умови траси були ідентичні.
Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford

Ford GT
ЧАС НА ТРЕКУ — кільцева гоночна траса CALABOGIE MOTORSPORTS PARK
[/i] Ford GT:                    2:09,8
[/i] McLaren 675LT:        2:10,4
[/i] Ferrari 458 Speciale: 2:12,9
«Уся суть Ford GT – в потужності, — пояснив Радж Наїр (Raj Nair), віце-президент із глобального розвитку та головний технічний директор Ford. – Нам вдалося значно знизити масу завдяки використанню вуглеводного волокна для архітектури Ford GT. Далі ми «повернули» частину зекономленого у вигляді систем і технологій, які забезпечують підвищення потужності, особливо в плані активних динамічних характеристик. І як наслідок отримали ще швидший автомобіль».

Новий потужний 3,5-літровий двигун V6 для автомобілів Ford GT, який за американськими стандартами організації SAE увійшов до класу з потужністю 647 к.с. і крутним моментом 746 Н*м (550 фунтів/фут), забезпечує найвищу в історії потужність серед двигунів EcoBoost, а це означає, що Ford GT є найшвидшим у світі автомобілем з синім овалом на решітці. Двигун EcoBoost V6 пропонує широкий діапазон потужності, виробляючи 90 % пікового крутного моменту з 3 500 об/хв.
Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford


«Ми очікували, що двигун EcoBoost V6 прекрасно працюватиме з Ford GT, як з точки зору потужності, так і з точки зору аеродинамічних характеристик, — заявив Дейв Перікек (Dave Pericak), головний директор Ford Performance. — Ми випробовували і розробляли цей силовий агрегат на базі гоночного прототипу Дейтони, який два сезони брав участь в чемпіонатах Міжнародної асоціації автоперегонів, а в минулому сезоні змагався з Ford GT. Ми надзвичайно задоволені його роботою, як на треку, так і на дорозі».
Суха маса Ford GT становить менше, ніж 1 400 кг, завдяки чому цей спортивний суперкар займає позицію між двома своїми головними конкурентами — McLaren 675LT і Ferrari 488. За американськими стандартами питома потужність цього двигуна становить 2,14 кг на одну кінську силу.
Ford GT демонструє найкращі показники максимальної швидкості та часу проходження кола за всю історію автомобілів Ford


Активні динамічні системи — для підвіски й аеродинаміки — створені для забезпечення оптимальної притискної сили, опору і стабілізації автомобіля на будь-якій швидкості, завдяки чому він стає ще швидшим і безпечнішим для водіїв будь-якої кваліфікації.
Ford GT — винятково ефективний спортивний суперкар, який зарекомендував себе завдяки класовим перемогам у Ле-Мані та на численних треках в минулому сезоні змагань МАА і МАФ. Серійний варіант має багато спільного з гоночним, а також оснащений додатковими передовими функціями для підвищення аеродинамічних характеристик та покращення роботи підвіски, які підносять потужність авто на новий рівень.

Читайте также

Ferrari F12M получит 800-сильный мотор V12
Компания Ferrari, видимо, показала преемника F12 Berlinetta потенциальным клиентам, и один из этих людей опубликовал первые спецификации нового суперка...
Как владельцу получить компенсацию за разбитую в яме машину
Мало кто знает, но этот вопрос прописан в постановлении Кабинета министров.Мало кто знает, но этот вопрос прописан в постановлении Кабинета министров.Сейчас с украинских дорог снег сходит только вместе с асфальтом. Дороги, как ...
Обновленный BMW 4 серии — очередная глава в истории успеха
Рождение модели состоялось в июне 2013 года, когда оригинальной BMW 4 серии в кузове купе был запущен в производство на заводе в Мюнхене. Благодаря более ...
«Всемирный автомобиль года»: объявлены финалисты
Жюри конкурса World car of the Year опубликовало список претендентов на звание «Всемирный автомобиль года». Шорт-лист номинантов на престижную награду ...
Компания Faraday Future ограничится мини-заводом в Неваде
Китайско-американский разработчик электромобилей Faraday Future пообещал в декабре 2015 года построить в Неваде за 1 миллиард долларов производственный ...