» » У Лондоні відбудуться випробування нових гібридних електромобілів; британська столиця підтримує компанію Ford

У Лондоні відбудуться випробування нових гібридних електромобілів; британська столиця підтримує компанію Ford

У Лондоні відбудуться випробування нових гібридних електромобілів; британська столиця підтримує компанію Ford на шляху до лідерства у виробництві електромобілів
ЛОНДОН, 26 січня 2017 р. — Компанія Ford запускає багатомільйонний проект, розроблений для покращення якості повітря в Лондоні. Разом з тим, виробник автомобілів прискорює виконання графіків електрифікації, запланувавши випуск 13 нових авто із електричним двигуном по всьому світу протягом наступних п’яти років.
Проект за підтримки транспортної корпорації Transport for London передбачає 12-місячне випробування 20 нових  гібридних фургонів (PHEV) Transit Custom, які забезпечують зниження шкідливих викидів завдяки роботі виключно на електричній енергії під час більшості міських рейсів, зокрема, доставки вантажів або технічного обслуговування.
[/i] Компанія Ford і муніципалітет Лондона об’єднують зусилля в роботі над проектом, розробленим для покращення якості повітря в місті. Разом з тим, Ford прискорює графік виведення на ринок транспортних засобів із електричним двигуном, запланувавши випуск 13 нових моделей по всьому світу протягом наступних п’яти років.
[/i] Обрані лондонські підприємства випробують гібридні фургони, які працюють виключно на електричній енергії, якої вистачає для більшості міських рейсів, прекрасно підходять для виконання доставки в межах міста і забезпечують підвищення продуктивності.
[/i] Комерційні автомобілі в Лондоні здійснюють 280 000 рейсів на добу і долають 13 мільйонів кілометрів, при цьому на фургони припадає 75 % пікового руху вантажів.
[/i] Восени 2017 р. компанія Ford запускає багатомільйонний проект разом із транспортною корпорацією Transport for London за підтримки Центру передових силових установок (Advanced Propulsion Centre), фінансованого урядом Сполученого Королівства.
[/i] У 2016-му компанія Ford другий рік поспіль залишається лідером продажів комерційних авто у Європі. Гібрид Transit Custom планують запустити в комерційне виробництво у 2019 р.
Протягом типового робочого дня лондонські комерційні авто здійснюють 280 000 рейсів, долаючи загалом 13 мільйонів кілометрів. На фургони припадає 75 % пікового руху вантажів — тільки в Центральному Лондоні в період пікового навантаження щогодини на дорогах знаходиться більше 7 000 авто.
Компанія Ford надасть 20  гібридів Transit ряду підприємств по всьому Лондону, зокрема автомобільному парку транспортної корпорації Transport for London, щоб перевірити, як використання таких фургонів впливає на виконання планів із покращення якості повітря, при цьому підвищуючи продуктивність роботи постачальників в умовах міста — найскладнішого робочого середовища для автомобілів. Фінансову підтримку проекту забезпечує фінансований урядом Сполученого Королівства Центр передових силових установок.
Компанія Ford зосереджує плани з виробництва електромобілів у сегментах з конкурентними перевагами, електрифікуючи свої найпопулярніші масові комерційні авто, вантажівки, позашляховики і спортивні авто, завдяки чому вони стають ще функціональнішими, потужнішими і приємнішими в керуванні, а також ефективніше економлять пальне.
Випробування в межах автомобільних парків, початок якого заплановано на осінь цього року, є частиною політики компанії Ford щодо співпраці з великими містами по всьому світу з метою розв’язання місцевих транспортних проблем, а також полегшення процесу перевезень людей і вантажів.
«Перехід галузі перевезення вантажів на використання транспортних засобів з наднизькими викидами — найважливіший етап очищення токсичного лондонського повітря, — пояснив мер Лондона Садік Хан (Sadiq Khan). — Транспортна корпорація Transport for London продовжує подавати особистий приклад, збільшуючи кількість власних електрифікованих авто. Саме тому дані цих випробувань стануть безцінним джерелом для програми LoCITY, яка заохочує впровадження комерційного транспорту з низьким рівнем викидів».
Інноваційні розробки гібридних фургонів Transit Custom, створених для лондонського випробування, дозволяють заряджати їх від мережі електропостачання для роботи без жодних шкідливих викидів. Окрім того, вони оснащені ефективними двигунами внутрішнього згоряння для розширення радіусу роботи при здійсненні рейсів на великі відстані. Компанія Ford — перший масовий виробник, який пропонує технологію гібридних електромобілів, які працюють від електромережі, у цьому сегменті ринку автофургонів.
Випробувальний парк працюватиме щоденно в межах профільних міських підприємств, використовуючи телематичну систему Ford для збирання даних щодо фінансової, експлуатаційної й екологічної ефективності автомобілів, які допоможуть визначити шляхи оптимізації переваг транспортних засобів із електричним двигуном.
Розробку 20 плагін-гібридів Transit Custom для випробувального парку підтримав Центр передових силових установок, виділивши грант на суму 4,7 млн фунтів стерлінгів. Фургони спроектовані і сконструйовані інженерами технічного центру компанії Ford у Дантоні (Сполучене Королівство) і підрозділу передових технологій Advanced Technology компанії Prodrive в Банбері (Сполучене Королівство) за програмної підтримки компанії Revolve Technologies.
«Сполучене Королівство — світовий лідер у сфері технологій двигунів з низькими викидами. Цей новий проект, який отримав від держави майже 5 мільйонів фунтів, закріпився тут, на території Сполученого Королівства. Він засвідчує наше прагнення не лише знизити викиди вуглекислого газу, а й працювати з промисловістю над розробкою технологій нового покоління, здатних принести реальну користь людям», — пояснив Нік Герд (Nick Hurd), міністр з питань зміни клімату та промисловості. «Уряд продовжить співпрацю з галуззю автомобілебудування, оскільки ми розробляємо комплексну промислову стратегію, спрямовану на підвищення продуктивності, створення висококваліфікованих робочих місць та забезпечення стабільного розвитку економіки».
У 2016-му компанія Ford другий рік поспіль є лідером продажів комерційних авто у Європі. Комерційний випуск гібридного фургона Transit Custom запланований на 2019 р. в межах інвестицій автовиробника в розробку електромобілів до 2020 р. на суму 4,5 мільярда доларів. Ця стратегія спрямована на розширення діяльності компанії у напрямках автомобілебудування і мобільності, зокрема на завоювання позиції лідера у сфері виробництва електро- і автономних автомобілів, а також надання нових рішень забезпечення мобільності.
Плагін-гібрид Transit Custom — лише один із 13 нових електромобілів, які компанія Ford збирається випустити у продаж по всьому світу протягом наступних п’яти років. Загалом до лінійки входять повністю електричний SUV, за попередніми розрахунками здатний пройти 480 км; повністю автономний масовий гібридний автомобіль, створений для комерційних служб перевезень за викликом та спільних поїздок за домовленістю, впровадження яких у Північній Америці заплановане на 2021 р.; а також гібридна версія культового спортивного авто Mustang. Також компанія Ford уклала меморандум про взаєморозуміння з деякими іншими виробниками автомобілів для створення надзвичайно потужної мережі точок зарядки для електромобілів у Європі.
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить

Читайте также

Nokian Nordman 7 и Nokian Nordman 7 SUV – простая надёжность для переменчивой зимней погоды
Концерн Nokian Tyres обновляет семейство продуктов Nordman. В новых надежных износостойких шипованных шинах Nokian Nordman 7 и Nokian Nordman 7 SUV используется ...
Mercedes-Benz E-Class Coupe встал на конвейер
Mercedes-Benz представила новое поколение модели E-Class Coupe в рамках Детройтского автосалона. Несмотря на то, что с того времени прошло всего два месяца...
Трюки на мотоциклах: Индия удивила даже профессионалов
Индия недавно отмечала 68-й День Республики. И по этому случаю даже прошел большой парад.Индия недавно отмечала 68-й День Республики. И по этому случаю даже прошел большой парад.В котором участвовали и мотоциклисты из военной полиции. Трюки...
В Киеве исчезло табло контроля скорости
Табло, указывающее водителям на их скорость движения, проработало около месяца.Табло, указывающее водителям на их скорость движения, проработало около месяца.Куда же делась данная «инновация» смотрите в сюжете программы «ДжеДаи».<iframe ...
Skoda представила спортивную версию кроссовера Kodiaq
Skoda Kodiaq Sportline — новая, спортивная версия чешского кроссовера оснащенная спортивными элементами дизайна, спортивными сидениями и системой ...