» » Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT

Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT

 
Інженери та конструктори компанії Ford створили інноваційну 10-дюймову цифрову панель приладів, на якій текстова та графічна інформація відображається подібно до того, як це відбувається в гоночних автомобілях. Мета цієї розробки – знизити частоту відволікання водія.
Цифровий дисплей автоматично підлаштовується під один з 5 унікальних режимів керування — від Normal (звичайний) до Track (на треку) — і надає водієві найнеобхіднішу в конкретній ситуації інформацію в зручному форматі.
Технологія цифрової панелі приладів автомобілів GT з можливістю індивідуального налаштування встановлюватиметься і на інших авто компанії Ford.
 ДІРБОРН, штат Мічиган, 20 січня 2017 року — Як у скляній кабіні літаків та гоночних автомобілів, панель приладів Ford GT отримала повністю цифровий дисплей, який швидко і зручно надає водієві інформацію відповідно до одного з п’яти режимів керування.
Інноваційна 10-дюймова цифрова панель приладів у технологічному плані значно випереджає оригінальну панель Ford GT, яка складалася с фіксованого набору аналогових контрольно-вимірювальних приладів, кнопок і перемикачів по всій консолі, до яких доводилося звертатися майже у будь-якій ситуації.
«Зосередженість і увага водія — ключові фактори в умовах такої високої потужності», — пояснив Джамал Хамееді (Jamal Hameedi), головний інженер Ford Performance. «Ми оснастили автомобілі GT елегантною цифровою панеллю приладів, яка змінюється в залежності від режиму керування таким чином, щоб відповідати потребам водія і бути зручною у використанні».
Інженери та конструктори компанії Ford створили інноваційний 10-дюймовий цифровий кластер контрольно-вимірювальних приладів, здатний підлаштовуватися під потреби користувача, елегантний, а також спроможний надавати відповідну інформацію для кожного режиму керування, забезпечуючи водіїв, які прагнуть максимально використовувати можливості Ford GT, усіма даними, необхідними для найефективнішого прийняття важливих рішень за кермом.
Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT


Ми визначаємо майбутнє візуалізації даних автомобіля
Програма Ford GT представила унікальну можливість переосмислити панель приладів, розширивши рамки уявлень про автомобілі з мережевим підключенням і прогнозуючи майбутнє автомобілів Ford.
Схема її побудови враховує, які дані є найважливішими, коли їх необхідно подати та як відобразити інформацію найзручнішим для сприйняття способом.
Зовнішній вигляд дисплею з високою роздільною здатністю відповідає елегантному і прагматичному дизайну салону. Дані виводяться у вигляді чітких і контрастних графічних зображень.
Для випробування прототипу в лабораторію імітаційного моделювання Ford GT запросили переможця перегонів у Ле-Мані Скотта Максвелла (Scott Maxwell) з команди Multimatic®, очікуючи його зауважень і коментарів. Максвелл запропонував змінити тахометр таким чином, щоб покращити периферійну видимість наближення EcoBoost® V6 до граничного значення. Автогонщик також порекомендував деякі покращення для встановлення пріоритету інформації про робочі характеристики.
Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT


Досконала робота до останнього пікселя
Коли робота над передовою розробкою перейшла на етап виведення прототипів на дорогу, підрозділ Ford Performance звернувся до постачальників найсучасніших технологій відображення даних.
Конструктори й інженери компанії Ford тісно співпрацювали з компаніями Pektron (проектування, розробка, впровадження та виготовлення електронних компонентів) і Conjure (графічний дизайн) над створенням новаторських методів відтворення зображень з високоточною анімацією, підсвіткою шрифтів, виділенням кольором, які мають динамічний характер, а також не відволікають водія і не напружують зір.
Доступ до п’яти режимів керування здійснюється за допомогою перемикачів, розташованих на кермі, завдяки чому водій не відводить погляду і не відволікається від дороги, а його руки водночас залишають на кермі.
У кожному режимі інформація відображається по-різному — пріоритет надається найважливішим для кожного оточення даним, а дисплей підлаштовується під ситуацію.
Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT


Графічне відображення інформації в кожному з режимів керування:
Звичайний режим Normal відображає інформацію в практичному, діловому стилі. Тема оформлення проста, виразний спідометр розташований посередині, вибір передачі справа, дані про пальне і температуру — зліва вгорі. На тахометрі у формі хокейної ключки шкала низьких обертів вкорочена, оскільки кількість обертів двигуна зростає так швидко, що нижчі показники майже нічого не значать для водія. Верхню частину дисплея займає шкала від 3000 до 7000 обертів.
Режим руху по мокрій поверхні — Wet — наслідує більшість підходів до відображення інформації режиму Normal, використовуючи синю тему оформлення і концепцію «мокрої поверхні». Графіка під спідометром імітує блиск мокрого асфальту, нагадуючи водієві про обраний режим.
Спортивний режим Sport регулює пріоритети інформації. Передню і центральну частину займає вибір передачі, спідометр зміщений вправо і не так виділяється. Цей режим відображається в агресивній оранжевій темі і найбільше сподобався більшості учасників тест-драйвів.
Режим руху на треку — Track — представлений у строгій комбінації чорного фону з легко читабельним текстом і графікою та чіткою темою
оформлення червоного кольору, яка легко впадає в око в швидкозмінному середовищі. Вибір передачі і швидкість двигуна добре виділяються, а температура охолоджуючої рідини, тиск і температура мастила та рівень пального, відображені у вигляді відсотків, а не миль до нуля, знаходяться справа знизу.
Режим V-Max пропонує цілком інший стиль розташування даних — практичний і стислий. Спеціально розроблений для досягнення максимальної швидкості, цей режим відображає великий спідометр посередині, водночас тахометр зменшений до звичайно лінії з індикатором-крапкою, щоб якомога менше відволікати увагу. Температура охолоджуючої рідини, тиск і температура мастила та тиск турбонаддуву відображаються справа, а рівень пального — зверху зліва.
Технології майбутнього в цифровій панелі приладів суперкара Ford GT

«Ми витратили купу часу, щоб зробити все так, як треба», — повідомив Нік Терзес (Nick Terzes), відповідальний інженер Ford GT. «Результат виявився простим, проте досягнення досконалої простоти — складне завдання».
Джої Ганд (Joey Hand), який за кермом Ford GT здобув перемогу в 24-годинних перегонах у Ле-Мані, нещодавно із захопленням розповідав про різні режими керування під час візиту на автодром Лас-Вегас Моротор Спідвей. «Це сама та інформація, яку я хочу бачити, і саме тоді, коли я хочу її бачити», — заявив він. «Ви, хлопці, відмінно попрацювали».
Майбутнє панелі приладів
GT — не єдине авто Ford, яке отримає технологію повністю цифрової панелі приладів. У майбутньому інновацію втілюватимуть на інших автомобілях Ford, що є ще одним свідченням того, що компанія Ford постійно піднімає планку ефективності, суттєво покращуючи автомобілі для всіх наших клієнтів.

За додатковою інформацією перейдіть за посиланням www.FordGT.com

Читайте также

Обновленный Seat Leon Cupra стал еще мощнее
При минимуме изменений во внешности испанцы сосредоточились на улучшении технической начинки. Так, модернизированный бензиновый турбомотор объемом два ...
Универсал Porsche Panamera представят в Женеве
В Porsche официально подтвердили, что линейка Panamera совсем скоро расширится И версия Sport Turismo Concept превратится в серийную модель. Поклонники ...
«Шикарный» Buick «ищет нового владельца»
А искать его будут на аукционе, всего за какие-то жалкие пару сотенА искать его будут на аукционе, всего за какие-то жалкие пару сотенВ ближайшее воемя аукционный дом Mecum пустит с молотка эксклюзивный автомобиль ...
Изъян автомобилей Porsche «взбесил» владельцев
А вы думали, что у таких машин нет слабых мест?А вы думали, что у таких машин нет "слабых мест"?Всем хорош автомобиль Porsche: красив, удобен, быстрый и резвый. Но есть один нюанс — при ударе даже ...
Как Daewoo Matiz «превратился» в «крутой» pick-up
Очень неожиданный тюнинг!Очень неожиданный тюнинг!Матиз пикап? Что любители тюнинга сделали с Ferrari! А почему бы и нет!? Два месяца работ, полторы стоимости Матиза на его переделку...