» » Європейці здивовані, як в Україні отримують водійські права

Європейці здивовані, як в Україні отримують водійські права

Минулого тижня в. о. директора РСЦ МВС в Закарпатській області Олександр Ласлович Шкоба провів зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). Мета місії – сприяння проведенню реформ сектору цивільної безпеки та підвищенню довіри громадян. Саме тому представники КМЄС були зацікавлені в зустрічах з представниками регіональних та територіальних сервісних центрів.


Делегацію КМЄС в рамках робочого візиту до Закарпаття очолив старший асистент з питань реформи публічних фінансів, закупівель і логістики Олександр Сизоненко, фахівець відділу з питань регіонального співробітництва Пекка Гюютіайнен, стратегічний радник з питань реформи публічних фінансів, закупівель і логістики Яні Мартікайнен.


Гості з Європи проінформували про принципи та напрямки роботи місії, поділились європейським досвідом роботи. Відвідавши ТСЦ 2141, вони мали змогу подивитись, як працює наша система при проходженні іспиту кандидатів у водії. Було обговорено різні питання роботи РСЦ та ТСЦ МВС в Закарпатській області.


Олександр Ласлович Шкоба розповів про те, які саме послуги надаються регіональним та територіальними сервісними центрами, як обробляються платежі за них. Працівники територіального сервісного центру показали книгу відгуків громадян, розповіли про те, що на інформаційних стендах завжди є оновлена інформація про всі нововведення, а також проінформували про роботу консультативних вікон для громадян.


За результатами візиту учасники відзначили, що, хоча система є новою для України, вона працює якісно. Головне завдання, яке постає перед співробітниками системи сервісних центрів на сьогодні – не «знижувати планку» і здобути більшу довіру населення до діяльності реформованих Центрів. У представників консультативної місії Європейського Союзу, які вже побували майже у всіх областях України, склалося позитивне враження щодо роботи сервісних центрів. Вони збираються продовжити моніторинг та консультативну допомогу, тому планують приїхати до нас знову через певний час, скоріш за все за 3-4 місяці.


– Ми здивовані, що нам не лише надають можливість ознайомлюватись і здобувати нові знання в Головному сервісному центрі МВС України, але й переймати ефективний досвід такої роботу у представників інших країн, – повідомляє пресс-служба РСЦ МВС в Закарпатській області.


Читайте также

Производство легковых автомобилей в России сократилось на 26 процентов
В общей сложности за первый квартал было произведено 249 тысяч легковых машин
Украинец превратил старую «Победу» в комфортабельный автомобиль
Конструктор из Днепропетровска осуществил детскую мечту – переделал автомобиль «ГАЗ М-20» в современное авто. Шестиколесный...
5 причин, чому ваше авто забагато “їсть” палива
Часто відносно нові автомобілі можуть вживати більше пального, ніж вказує завод-виробник. Це не значить, що...
Делетраз выиграл первую гонку Формулы V8 3.5 в Арагоне, Оруджев сошёл
Пилот Fortec Луи Делетраз одержал победу в первой гонке первого этапа Формулы V8 3.5, прошедшей в испанском Альканисе. Швейцарец доминировал по ходу всей ...
Испытания нового украинского броневика
Первая партия новых бронеавтомобилей Варта, разработанных и выпущенных ПП “Украинская бронетехника“, успешно прошла испытания на...